Historie golfu 24

 

Golfová pozůstalost po paní Zavázalové

 Fotka paní Zavazalové z archívu Jiřího Zavazala 

     Zasnězená Golfová klubovna Mariánské Lázně rok neznámí 

Dne 26. 5. 2017  mě v poledne volal Jiří Zavázal starší, že mě dá staré fotky z golfu v  Mariánských Lázní. Tak jsem mu řekl že v neděli jedu na Black Bridge na Dětský den s Klárkou Spilkovou aby mě to tam někde nechal na moje jméno tak jsem rád že je dostanu. Fotky oskenuji a dám je na moje stránky, jako jsem to udělal s fotkami od Roby Tcherpela. Jirka Zavázal mě ty fotky popsal s jmény kdo je na nich.

 

Mariánské Lázně Season PDF  PDF_01

 Audi World Amateur Masters 1999 im Sporting Club Berlín Bad Saarow ( 2 - 5 September 1999

 Druný z prava B. Vokoun 

  ? Kunšta senior Dr Kopta a pani Nekvindová 

 "Mistři ligy 1973" zleva asi Jan Dvořák, Jiří Dvořák, Jan Kunšta, Jiří Kunšta, Jiří Zavázal, Karel Čechovský, Václav Pinkas.

  !Mistři ligy 1975" zleva Václav Pinkas, Jan Dvořák, Jiří Kunšta, Jiří Zavázal, Jan Kunšta, asi Cífka, asi Ivan Rais. 

 Neznámé lidé 

      

 Oldřich Nechanický st., Stanislav Kopejtko, Václav Pinkas, Jan Kunšta, stojící zleva Karel Čechovský, nevím,možná fousatý Ladislav Bartůněk, Jiří Kunšta, Jiří Zavázal.

 "Utkání ML proti Slávii VŠ Praha" zleva stojící asi Jan Dvořák, asi Ladislav Bartůněk, Jiří Dvořák, Tomáš Kadeřábek, Miroslav Němec, František Kříž, Arnošt Kopta, asi Ivan Rais, vysokého muže v čepici nepoznávám, Jaromír Martínek, sedící zleva Jiří Zavázal, Václav Pinkas, Jiří Kunšta, Jan Kunšta, Jiří Dohnal.

Eighteenth Europan Amateur Team Championship  Sponsored Komerční banka, a. s.  1993

Nevím to určitě, ale myslím si že tento Europan Amateur Team Championship uspořádala Komerční banka v čele Richardem Salzmannem v Mariánských lázních kde bylo i české družstvo ale už si nepamatuji, kdo nás reprezentoval. Vím, že v tom družstvu byly většinou mladí Mariánskolázeňští hráči. Všechny byli zklamaný že jsmme zkončili poslední, ale potom si řikali že pro hráče to byla velké zkušenost a že se otevíráme světu.  Pavouk Zde