Augustín Bubník

 

 

 

Augustín Bubník se synem Gustou Bubníkem ( herec a dabér ) 85 let Golf Clubu Praha ( Motol )


27. 4. 2017

Česko 3 :  Finsko 2

 

Tak jsem se koukal na hokej Česko : Finsko, který jsme vyhráli těsně. Po zápase vždy jsem zavolal Augustína jestli se také díval a ten zápas jsme rozebrali. Ale tentokrát ten zápas s Augustínem nerozebereme. Tak jsem aspoň s tím díváním na hokej popřál jeho rodině UPŘÍJMNOU SOUSTRAST.    

26. 4. 2017 

E-Mail rozesílaný Golf Clubem Praha členům  

ROZLOUČENÍ S AUGUSTINEM BUBNÍKEM

Věra Petrsová a Augustín Bubník ( Klánovice golf ) 65 let trvání GCP 

Jménem rodiny Bubníkových rozesíláme zprávu o rozloučení s panem Bubníkem Augustinem.

Poslední rozloučení s A. Bubníkem, mistrem světa z roku 1949 a členem Síně slávy českého hokeje, proběhne ve čtvrtek 27. 4. 2017 od 12:00 hodin ve Velké obřadní síni Krematoria Strašnice.

Ve stejný den uctí Český svaz ledního hokeje jeho památku minutou ticha, symbolicky při utkání s Finskem v Českých Budějovicích.

21. 4. 2017

Vzpomínka snad  na první  běh Teryho Foxe a na Augustina Bubníka 

Karel Kinšt, Oldřich Hanzal, Vlastimil Harapes, Juraj Hertz, Tereza Pokorná Hertzhová, Augustín Bubník a Jiří Hladík a Gusta Bubník ml.

Jana Holanová_Pokorná s vnučkou a Hankou Jirásek 

Už si nepamatuji rok kdy sem pozvala Hanka Jirásek DO kLÁNOVIC Juraje Hertze s manželkou, Vlastimila Harapese s jeho kolegini Janou Holanovou_Pokornou. Pochopitelně tady nesměla chybět dcera Terezi Hertzové-Pkorné Annelie.  Gusta Bubník pozval svého otce. Po běhu mě Augustín Bubník vtáhnul na jejich posezení s lidmi z místního úřadu  ještě jen Beseda ( Babiččina Beseda ) a po mé levici sedděla Tereza a po pravici Agustín Bubník. naproti mě seděla matka Terezi a dcera. Tak jsem byl rád že jsem je zase po dlouhé době viděl a mohl bít s nimi jako na golfu v Mariánských Lázních. 

PS: Austín Bubníkmě při chuzi do Besedy ( Babiččiny Besedy) mě řekl ty k nám patřiš i když nejsi pozvaný a vtáhl mě dovnitř. 

20. 4. 2017

Poslední rozloučení s Augustínem Bubníkem 

Poslední rozloučení je ve čtvrtek 27.4. od 12 : oo hod ve Strašnicích ve velké obřadní síni.

Vzpomínka na Augustína Bubníka ve fotografiich z 85 let GCP 21. 5. 2011

18. 4. 2017

Zemřel Augustín Bubník 

 Augustín Bubník s manželkou ( oslava 80tin v Mánesu ) 

 Augustín Bubník s dětmi, které měli dresy kde všude působil 

Dnes jsem našel na internetu že zemřel Augustín Bubník. já jsem ho znal díky mé matka Vladimíry Novákové Hradecké ( Daduli ), která ho znala díky jejímu muži a mého otce Jiřího Hradeckého který ho znal z bruslení, když chodili ještě na Štvanici. Vladimíra Nováková Hradecká ( Dadula ) se s Augustínem Bubníkem se sešla tady v Klánovicích na golfu. Po smrti mé matky jsem čas od času mu volal k vánocům, velikonocům a jen tak. Naposledy jsem mu volal letos před Velikonocemi a přál jsem mu veselé velikonoce. Moje vzpomínka na focení kdy mě jeho syn pozval na 80tiny jeho otce    Fotky z archívu Vladimiry Novákové Hradecké ( Daduli )

 Vladimíra Nováková ( Dadula ) 

 Vladimíra Nováková ( Dadula ) 

 

 Vladimíra Nováková ( Dadula )