Dění v Klánovicích 2020

 


25. 1. 2020

Dnes v poledne z Babiččiny Besedy

Po obědě jsem šel domů z oběda a za mnou na mě volá dobrý den pane Hradecký. Tak se otočím a byl to pán se kterým jsem se seznámil v Babiččině Besedě A který ten ples organizoval. Tak jsem poznal i jeho mladší dceru, která tam byla s matkou, která dělala Anči. Tak jsem se ho zeptal, jak se jmenuji děvčata, se kterými jsem se nechal vyfotit. On mě je napsal do SMS a já jsem si to odeslal. Doma jsem ty jména napsal k té fotce.  

21. 1. 2020

Děvčata ze Zdravé výživy a Pizzeria Gustus  

Tomášek Hradecký s děvčaty Oxanou a Helenou na plese 

V sobotu jsem byl na plese, kde jsem se nechal vyfotit s děvčaty. Nevěděl jsem, odkud mě znají. Dnes u mě byla kamarádka a říkala si, odkud tu jednu znám. Změřila mně tlak a jela dál dělat. Odpoledne mě volala že mě nemohla sehnat na mobilu. Tak jsem ji řekl že jsem u televize a koukám  na Krkonošské pohádky a mobil mám u počítače vedle. Tak mě kamarádka řekla, že jedna je z Pizzerie Gustus a druhá ze Zdravé výživy. Dívka z Pizzerie Gustus kamarádce řekla, že mě všechny zdravili a že se jim to moc líbilo, jak mě zdravili.    

18. 1. 2020

První Klánovický gala charitativní ples

David Volek ( Krakpnoš ) vítá navštěvnici 

Dopoledne jsem si připravil šaty. Po obědě se naložím do vany. Právě jsem  se dozvěděl, že mně kamarádka  veze oběd. Tak nemusím na oběd. Tak se po obědě trochu prospím. Tak jsem se najedl a pomalu si nachystám oblečený. Dopoledne mě volal cdaddie jestli mám navíc kravatu. Tak jsem mu řekl, že ano. Odpoledne jsem mu zavolal, že pro něj mám tu kravatu, caddie mě řekl, že kravatu našel. Pomalu a jistě se oblékám. Vzal jsem si sako s kalhoty, které beru jen na význačné akce. Caddie Jiří Smetana přijel kolem 17 hodiny. Já jsem se doobléknul a chvíli jsme poseděli u televize. Asi ve tři čtvrtě na 18 hodinu jsme sedli do auta a vyjeli jsme na ples. Zaparkovali jsme v ulici K rukavičkárně a šli jsme do Tělocvičny na ples. Ve dveřích nás uvítal Krakonoš (David Volek) a v sále nás uvítal Myslivec (Veronika Švecová) a Trautenberk. Hajný nás posadil k prvnímu stolu. Seděli jsme se starostkou Starčevičovou Zorkou, Mgr. a s maminkou Davida Volka. Já jsem si dal pivo a dohromady jsme dali talíř s chlebíčky a malými řízky. Také tam byl i Karel IV s manželkou Eliškou, Saxana, vodník. Celím večerem hrála legendární kapela Basic. Fotky  

15. 1. 2020

Podvečerní procházka

Babiččina Beseda

Dnes jsem čekal balíček s fotoaparátem Canon G7X, který jsem si koupil kvůli plesu, na který jdu v sobotu. Napřed jsem si fotoaparát vybalil a zjistil jsem, že nemá řemínek na krk, jenom řemínek na zápěstí. Tak jsem ten řemínek odebral z toho starého a nandal jsem ho na nový. Přemýšlel jsem, jak to udělám. Po chvíli jsem zjistil, že mám pod stolem šití a v něm jsem našel navlékač nití. Tak jsem ho provlékl a na něj jsem navlékl očko toho řemínku a provlékl jsem to a i to druhé jsem takhle provlékl. Další problém byl ten že jsem musel znovu navléknout řemínek. To také se mi povedlo. Když jsem to vše udělal tak jsem si řekl že se půjdu projít a zastavím se v Babiččině Besedě na cocacole a něco co by mě nevadilo při jídle. Tak jsem si dal dva kopečky zmrzliny. Při cestě jsem fotil, abych vyzkoušel nastavení. Doma jsem zjistil, že jsem to nastavil dobře.Fotky z Canonu G7X

3. 1. 2020

Seznámení se sousedem v Babiččině Besedě

Dnes jsem se trochu opozdil s obědem, protože jsem čekal balíček. Přišel pán a zeptal se, jestli si může sednout ke mně, že mě zná z ulice K Rukavičkárně. Dali jsme se do řečí a dozvěděl jsem se, že dělal grafiku golfového časopisu Nabr One ( N1). Tak jsem  mu řekl mojí příhodu s šéfredaktorem, který byl fotit na Golfevent v Nové Bystřice, kam jsem byl vyslán ČGF. Tak jsem fotil, abych měl hezké fotky. Večer jsem je upravil nebo jsem je neupravené zaslal panu Ivanovi Paggiovi aby je dal na stránky Golf.cz. Po týdnu jsem dostal email od Prokopa Sedláka, jestli ty moje fotky mohu zaslat šéfredaktorovi ( N1), že si je vymazal, místo aby si je stáhnul do počítače, (Termín hořel), Tak jsem mu je zaslal. Také mě řekl, že chtěl dělat grafiku GolfDigest ale nevyšlo mu to, protože ten časopis převzal někdo jiný. Má dvě děti a chtěl by, aby hráli golf. Tak jsem se taktně zeptal kolik je jim let a on mě to řekl. Tak jsem mu na to řekl, že mají na to věk a aby neotálel a někam je přihlásil. Rozloučili jsme se a zaplatili a šli každý po svém.       

 


PF 2020


 

 

TOPlist